Treningi personalne w parze

Trening w parach

Jeżeli chcesz z  bliską Ci osobą aktywnie spędzić czas, trenując bezpiecznie i skutecznie to zapraszam do tej formy współpracy.

Treningi personalne w parach to 60-minutowe zajęcia, które prowadzę dla dwóch osób ćwiczących.  

To dobra opcja by zachęcić ważną dla Ciebie osobę do aktywności fizycznej, budować relacje i wzajemnie się motywować oraz mieć atrakcyjniejszą cenę treningów.

Cena treningu personalnego w parze: 200 zł

Treningi dla par to zatem świetny sposób na produktywne spędzenie czasu zarówno z drugą połówką jak i ze znajomymi. Oprócz korzystnych aspektów finansowych niewątpliwy atut tej formy ćwiczeń stanowi wzajemne motywowanie się do działania. Obserwowanie wspólnych postępów i zmian sylwetki jeszcze bardziej nakręca do działania.

Dlaczego warto wybrać trening dla par?

Nie każdy przepada za samotnymi treningami na siłowni. Druga osoba do pary przynosi dodatkowe wsparcie i dopinguje w trudnych momentach. Ponadto ćwicząc w towarzystwie drugiej osoby można się przy okazji świetnie bawić, spędzając czas z kimś kogo się lubi. Trening dla par znakomicie również wpływa na budowanie wspólnych relacji podczas intensywnego spalania kalorii.

Nie ma dwóch takich samych osób, a każdy może mieć nieco inne wymagania względem treningu. Nie stanowi to jednak problemu dla doświadczonego trenera, który po przeprowadzeniu wywiadu, zaplanuje treningi tak, aby obydwie strony były zadowolone. Dodatkowo treningi w parach mogą być urozmaicane treningami indywidualnymi, co w ciekawy sposób przeplata aktywność fizyczną. Dbanie o własną formę staje się więc jeszcze bardziej interesujące, a ćwiczyć można niemal z każdym: partnerem, przyjacielem czy członkiem rodziny. W trakcie treningu każda osoba wykonuje ćwiczenia dostosowane do własnych możliwości oraz do zaplanowanych celów.

  • zdjecie w tle
  • zdjęcie - o mnie
  • zdjecie-programowanie treningowe
  • Zdjęcie dodatkowe 3
  • Zdjecie dodatkowe 2
  • zdjecie trening osobisty
  • Trening w parach
wbtrener@gmail.com
WB_07
+48 504 346 229