Treningi osobiste

zdjecie trening osobisty

Trening indywidualny umożliwia wykonywanie ćwiczeń w obecności trenera osobistego, który troszczy się o dobór odpowiednich aktywności. Prawidłowo dobrane i wykonywane ćwiczenia pozwalają szybciej osiągnąć zamierzone efekty i utrwalić je podczas treningów. Dzięki treningom personalnym Twój rozwój fizyczny będzie zaplanowany w szczegółach oraz w pełni bezpieczny. Jako osobisty trener czuwam nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń przez moich podopiecznych, dbam o urozmaicenie zajęć oraz na bieżąco koryguję błędy.

W trakcie prowadzonych przeze mnie treningów na bieżąco trzymam pieczę nad Twoim rozwojem fizycznym, modyfikując ćwiczenia w miarę potrzeb i w zależności od uzyskiwanych rezultatów.

To jednak nie wszystko, gdyż podchodząc do kwestii dbania o własną sylwetką w sposób w pełni kompleksowy, warto postawić równolegle na racjonalne odżywianie. Jako doradca żywieniowy zajmuję się również tym aspektem. Wiem jak ważny jest dobrze przygotowany jadłospis, który stanowi dopełnienie treningów. Prawidłowe odżywianie to podstawa zdrowia, a modyfikując dietę według indywidualnych upodobań smakowych można nie tylko dobrze zjeść, ale także zadbać o siebie.

Jak wygląda i na co ukierunkowany jest trening personalny?

Podczas wspólnej sesji treningowej ze mną, jestem do Twojej wyłącznej dyspozycji. Aby poznać Cię bliżej, istotne jest dla mnie by dowiedzieć się jak najwięcej na temat dotyczasowej aktywności fizycznej czy przebytych urazów. Przeanalizuję Twój tryb życia oraz dietę, a następnie wspólnie ustalimy cele treningowe. Znając Twoją kondycję dobiorę ćwiczenia i ułożę trening personalny, po czym będziemy mogli przejść do rzeczy, czyli do ćwiczeń na siłowni.

Zapraszam na indywidualne 60- minutowe zajęcia podczas których zaplanuje dla Ciebie trening, pokaże technikę poszczególnych ćwiczeń, skoryguje błędy i  zadbam o Twoje bezpieczeństwo.

Pierwszy trening połączony jest z konsultacją podczas której określimy cele i omówimy metody i plan działania. Takie spotkanie trwa około 75 minut.

Treningi osobiste które prowadzę ukierunkowane są najczęściej na:

– poprawę mobilności

– redukcje tkanki tłuszczowej

– ukształtowanie estetycznej sylwetki

– wzrost siły oraz lepsze samopoczucie

– korektę wad postawy

Ćwiczenia będą dopasowane do Twojego zdrowia, wieku, wagi oraz kondycji.

Cena treningu osobistego: 130 zł

  • zdjecie w tle
  • zdjęcie - o mnie
  • zdjecie-programowanie treningowe
  • Zdjęcie dodatkowe 3
  • Zdjecie dodatkowe 2
  • zdjecie trening osobisty
  • Trening w parach
wbtrener@gmail.com
WB_07
+48 504 346 229