Programowanie treningowe

zdjecie-programowanie treningowe

 

Programowanie treningowe to podstawa dobrze zaplanowanych treningów. Polega ono na dobraniu odpowiednich parametrów ćwiczeń, tak by były dopasowane do indywidualnego celu treningowego oraz zmiennych wynikających z możliwości swojego własnego organizmu. Programowanie treningowe dotyczy zarówno pojedynczego treningu, jak również długofalowego rozplanowania ćwiczeń. Te z kolei powinny być dostosowane do możliwości organizmu i jego ogólnego wytrenowania oraz zmieniać się wraz z postępami.

Choć programowanie czyli układanie ćwiczeń opiera się na wywiadzie z Tobą oraz zebranych na tej podstawie informacji, to jednak równie ważna jest także moja obserwacja. Pozwala ona m.in. korygować postawę ciała, czy też analizować reakcje organizmu na poszczególne zadania treningowe. Dzięki temu mogę na bieżąco modyfikować plan treningowy, mając pewność, że poszczególne ćwiczenia przynoszą efekty i zbliżamy się do ustalonego celu.

Indywidualny plan treningowy to rozpisany pod kątem Twoich celów i możliwości program ćwiczeń wraz z objętością, intensywnością i częstotliwością treningową.

 

W zależności od celu, ułożę dla Ciebie sesje treningowe, które możesz wykonać:

– na siłowni

– w domu

– na otwartej przestrzeni

Jeśli chcesz bym zaprogramował Twój trening to zapraszam na konsultacje treningową podczas której porozmawiamy i poćwiczymy.

Będzie to okazja by przyjrzeć się Twojej sprawności i technice wykonywanych ćwiczeń.

Następnie do 48 h od konsultacji treningowej otrzymasz swój plan treningowy.  

Istnieje możliwość wykupienia pakietu treningów: 20*, 12* lub 8*
*Cena ustalana indywidualnie

Dobre programowanie treningowe powinno opierać się na wiedzy fizjologicznej. Znajomość poszczególnych układów ciała człowieka, w tym układu mięśniowego czy hormonalnego umożliwia mi sprawną analizę postępów podopiecznych. Mogę dzięki temu skutecznie pomagać osiągać cele, bez względu na to czy chodzi o utratę wagi, zbudowanie sylwetki czy poprawę funkcjonowania danych partii mięśni.

Programowanie treningowe opieram na wiedzy dotyczącej ludzkiego ciała oraz na wpływie określonych ćwiczeń na organizm.

  • zdjecie w tle
  • zdjęcie - o mnie
  • zdjecie-programowanie treningowe
  • Zdjęcie dodatkowe 3
  • Zdjecie dodatkowe 2
  • zdjecie trening osobisty
  • Trening w parach
wbtrener@gmail.com
WB_07
+48 504 346 229