Plan żywieniowy

Zdjęcie do plan żywieniowy

Dobrze dobrany plan żywieniowy to ważny aspekt uzupełniający trening i pracę nad sylwetką. Poprawia efektywność ćwiczeń i realizację założonego planu treningowego. Jako dietetyk sportowy podchodzę skrupulatnie do tego tematu. Po konsultacji z Tobą przygotuję plan żywieniowy, dobrany specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Ułatwi to wspólne osiągnięcie zamierzonych efektów w postaci upragnionej sylwetki oraz zdrowia, a dodatkowo poprawi samopoczucie. Swoją pracę opieram na wywiadzie z Tobą, podczas którego zbieram informacje o tym co chcesz osiągnąć.

Indywidualny plan żywieniowy to dostosowany do Twoich potrzeb zdrowotnych oraz sylwetkowych, zestaw posiłków wraz z przepisami, gramaturą i kalorycznością oraz ogólnymi zaleceniami.

 

Ilość poszczególnych produktów będzie podana w gramach oraz w innych praktycznych opcjach miary jak np. szklanka, łyżka czy w przypadku owoców i warzyw „sztuka”

Otrzymasz dodatkowo podsumowanie tygodniowe co ułatwi Ci zaplanowanie zakupów i dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i unikniesz marnowania żywności.

Podchodzę praktycznie do odżywiania, bazuję na prostych, łatwo dostępnych produktach a jednocześnie bogatych w wartości odżywcze.

Dieta będzie zbilansowana, przyjemna w stosowaniu a posiłki przygotujesz sprawnie.

Układanie jadłospisu rozpoczynam po analizie wywiadu żywieniowego oraz interpretacji wyników badań krwi.

Jadłospis układam do 48 godzin od ustalenia szczegółów współpracy.

Formularz  z wywiadem żywieniowym oraz listą niezbędnych badań otrzymasz po zgłoszeniu.

 

Wartość planu żywieniowego: 350 zł*
*W cenie: jadłospis na miesiąc + ewentualne korekty w planie

 

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy żywieniowego?

Dieta w bardzo dużym stopniu wpływa na dynamikę rozwoju mięśni oraz na stan zdrowia. Pomaga osiągać cele, również sportowe i jest bardzo istotnym czynnikiem podczas wyboru aktywności. Rola doradcy żywieniowego polega na indywidualnym opracowaniu planu odżywiania, tak by zaspokajał on potrzeby i pomagał realizować cele konkretnej osoby. Poszczególne organizmy różnią się bowiem pod względem zapotrzebowania kalorycznego, dlatego odpowiednio opracowany i dobrany plan żywieniowy stanowi pierwszy krok w drodze do sukcesu.

Jako doradca żywieniowy pomagam osiągać zaplanowane efekty uwzględniając choroby z jakimi zmaga się dana osoba, a także jej nietolerancje pokarmowe. Nie pomijam przy tym indywidualnych preferencji smakowych.

Dobrze opracowana dieta opiera się na prawidłowym zbilansowaniu spożycia węglowodanów, białek oraz tłuszczy, tak by odpowiednio zaspokajały zapotrzebowanie energetyczne. Właściwie zaplanowane posiłki pomagają szybciej zregenerować mięśnie i dostarczają niezbędnej energii. Dlatego indywidualnie dobrany plan żywieniowy to zarówno przyjemność jak i efektywne narzędzie wspomagające budowanie sylwetki.

  • zdjecie w tle
  • zdjęcie - o mnie
  • zdjecie-programowanie treningowe
  • Zdjęcie dodatkowe 3
  • Zdjecie dodatkowe 2
  • zdjecie trening osobisty
  • Trening w parach
wbtrener@gmail.com
WB_07
+48 504 346 229